• تعمیرگاه مجاز کولر گازی در تهران

    تعمیر و سرویس کولر گازی

    تعمیر کولر گازی

دفتر مرکزی تعمیرات کولر گازی در تهران

گروه پشتیبان سرویس

تعمیرگاه فوق تخصصی کولر گازی در تهران

تیم پشتیبان سرویس کولر گازی شما را در هر مدل و برندی توسط مجرب‌ترین تعمیرکاران در محل و کمترین زمان و با بالاترین کیفیت تعمیر و سرویس می‌نماید. ما حتی در روزهای تعطیل از طریق فرم آنلاین و تلگرام پاسخگوی شما هستیم. ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا خدمات در محل شما بدون نیاز به حمل کولر گازی به کارگاه انجام شود. همچنین تعمیرات انجام شده دارای شش ماه گارانتی از طرف پشتیبان سرویس با صدور اشتراک می‌باشد. برای بهره‌مندی از خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی با شماره‌های درج شده تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی

خدمات پس از فروش کولر گازی

خدمات ارائه شده از طرف تیم پشتیبان سرویس دارای شش ماه گارانتی می‌باشد. اگر کولر گازی شما دارای کارت گارانتی معتبر شرکتی است در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی در قبال کولر گازی خود دارد استفاده کنید. با تماس با دفتر مرکزی از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی مانند اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش بهره‌مند شوید می‌توانید با تعمیرگاه مجاز کولر گازی در تهران تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما مطرح کنید تا راهنمایی لازم جهت تعمیر یا سرویس ماشین لباسشویی خود را به دست آورید.

با ثبت سفارش تعمیرات کولر گازی به خانواده پشتیبان سرویس بپیوندید.

خدمات پس از فروش
 
تعمیرات لوازم خانگی دوو
جنرال الکتریک

مزایای تعمیر کولر گازی توسط پشتیبان سرویس

قطعات اصلی

برای تعمیرات کولر گازی تکنسین های پشتیبان سرویس فقط از قطعات اصلی استفاده می‌کنند.

تکنسین های مجرب

کولر گازی شما توسط تکنسین های حرفه‌ای و متخصص با دقت زیاد تعمیر و سرویس می‌شود.

سرعت خدمات

تعمیر کولر گازی در کمترین و سریع‌ترین زمان در محل شما انجام می‌شود.

ضمانت تعمیرات

قطعات تعمیر و تعویض شده دارای شش ماه ضمانت می‌باشد.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی

نمایندگی تعمیرات کولر گازی

بوش، آاگ، زیمنس، ویرپول، زیرووات، کندی، حایر، وستل، میدیا، پاناسونیک، بکو، مابه

تراست، کنوود، آریستون، جنرال الکتریک، توشیبا، ایندزیت، هیوندای، دوو، ال جی، سامسونگ

درباره کولر گازی بیشتر بدانید

مشکلات رایج کولر گازی

کولر گازی روشن نمی‌شود

اگر کولر گازی اصلا روشن نمی‌شود، مشکل می‌تواند به برق ورودی، سیم، دو شاخه و اتصالات مربوط باشد. اگر سیستم خنک کننده کولر گازی کار نمی‌کند ممکن است ترموستات و کنترل درست تنظیم نشده باشند. برای فممیدن و رفع مشکل حتما یک تکنسین باید کولر گازی را بازدید و تعمیر و سرویس های لازم را انجام دهد.

کولر گازی سرد نمی‌کند

اگر کولر گازی کار می‌کند ولی هوا را سرد نمی‌کند، مشکل می‌تواند از دریچه‌ها، فیلتر، گاز مبرد، ترموستات، موتور و یا سیم‌های رابط باشد. اگر فیلتر کثیف باشد، جریان هوا را مسدود می‌کند. و پرتاب هوای خنک انجام نمی شود و سیستم خنک کننده درست کار نمی کند. تکنسین کولر گازی را بازدید و تعمیرات لازم را انجام می‌دهد.

کولر گازی نشتی آب دارد

در صورت وجود نشتی آب در کولر گازی سریعا باید رفع گردد تا کل کولر گازی و محل (دیوار) دچار مشکلات هزینه‌بر نشوند. اولا نشتی می‌تواند از مسدود بودن لوله‌ی تخلیه باشد و شاید سینی تخلیه جرم گرفته یا پمپ تخلیه از کار افتاده باشد.  تکنسین لوله‌ی تخلیه مسدود را باز و قسمت‌های معیوب را تعمیر یا تعویض می‌نماید.

صدای کولر گازی زیاد است

مواقعی که کولر گازی به خوبی کار می‌کند ولی صدای زیادی دارد ممکن است کولر گازی به صورت نامناسب نصب شده باشد. یا پیچ‌های کانال‌ها، دریچه‌های هوا و یا سایر قسمت‌ها شل شده باشند. و یک علت دیگر ساییده شدن پروانه‌ها (فن بلوور) به بدنه می‌تواند باشد. در این حالت لازم است که تکنسین کل کولرگازی را بررسی و اقدامات لازم برای سرویس کولر گازی را انجام دهد.

error: Content is protected !!
تلگرام پشتیبان سرویس