تعمیر پکیج

تعمیر پکیج دفتر مرکزی تعمیرات و سرویس پکیج در تهران

نمایندگی تعمیر پکیج

گروه پشتیبان سرویس

تعمیر گاه فوق تخصصی پکیج در تهران

تعمیر پکیج پشتیبان سرویس نمایندگی تهران، ما ماشین پکیج دیواری شما را در هر مدل و برندی توسط مجرب‌ترین تعمیرکاران در محل و کمترین زمان و با بالاترین کیفیت تعمیر و سرویس می‌نمایم. ما حتی در روزهای تعطیل از طریق فرم آنلاین و تلگرام پاسخگوی شما هستیم. ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا تعمیر پکیج در محل شما و بدون نیاز به حمل پکیج به تعمیرگاه انجام شود. همچنین تعمیرات پکیج در تهران توسط تیم پشتیبان سرویس دارای شش ماه گارانتی با صدور اشتراک می‌باشد. برای بهره‌مندی از خدمات تعمیر و سرویس پکیج در تهران با شماره‌های درج شده تماس بگیرید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (4,56 از 5 - 16 رای)
Loading...

خدمات پس از فروش پکیج

خدمات ارائه شده از طرف تیم پشتیبان سرویس دارای شش ماه گارانتی می‌باشد. اگر پکیج شما دارای کارت گارانتی معتبر شرکتی است در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی در قبال پکیج خود دارد استفاده کنید. با تماس با دفتر مرکزی از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی مانند اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش بهره‌مند شوید می‌توانید با تعمیرگاه مجاز پکیج در تهران تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما مطرح کنید تا راهنمایی لازم جهت تعمیر یا سرویس پکیج خود را به دست آورید.

با ثبت سفارش تعمیرات پکیج به خانواده پشتیبان سرویس بپیوندید.

خدمات پس از فروش
 

مزایای تعمیر و سرویس پکیج توسط پشتیبان سرویس

قطعات اصلی

برای تعمیرات پکیج تکنسین های پشتیبان سرویس فقط از قطعات اصلی استفاده می‌کنند.

تکنسین های مجرب

پکیج شما توسط تکنسین های حرفه‌ای و متخصص با دقت زیاد تعمیر و سرویس می‌شود.

سرعت خدمات

تعمیر پکیج در کمترین و سریع‌ترین زمان در محل شما انجام می‌شود.

ضمانت تعمیرات

قطعات تعمیر و تعویض شده دارای شش ماه ضمانت می‌باشد.

مشکلات رایج پکیج

پکیج انفجاری روشن می‌شود

گاهی انفجاری روشن شده و صدای زیادی هم دارد. این در صورتی رخ می‌دهد که حداکثر فشار گاز شیربرقی گاز دستگاه پکیج و یا فاصله الکترود جرقه زن تا سطح مشعل تنظیم نباشد و یا مشکل از شکستگی الکترود جرقه و کابل مربوط به آن یا خرابی ترانس جرقه و یا برد کنترل پکیج باشد یا مشکل از گرفتگی دودکش و استفاده از تبدیل یا فلنج دود نامناسب باشد. تعمیرکار برای رفع عیب شیربرقی گاز دستگاه پکیج را بررسی کرده – فاصله الکترود جرقه زن تا سطح مشعل برنر را تنظیم می‌کند – نشتی الکتریکی و شکستگی بدنه الکترود جرقه و کابل مربوط به آن و ترانس جرقه را بررسی می‌نماید – مشکل از گرفتگی دودکش و استفاده از تبدیل یا فلنج دود نامناسب را بررسی می‌کند.

پکیج نشتی آب دارد

نشت آب از پکیج دلایل مختلفی دارد از جمله شیلنگ‌های آب متصل به دستگاه یا شیرآلات و اتصالات مورد استفاده یا شکستگی دستگاه سختی‌گیر و یا اتصالات داخلی پکیج که باید همگی مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز اقدام به تعویض واشرها و محکم کردن آنها نمود. در مواردی نیز مربوط به سوراخ شدن مبدل – منبع انبساط یا خرابی شیر اطمینان می‌باشد.

پکیج صدای زیادی دارد

عدم تنظیم شیربرقی گاز دستگاه –هوا گرفتن مدار گرمایش دستگاه – رسوب گرفتن مدار و مبدل‌های حرارتی یا خرابی پمپ آب و یا مشکل سنسورهای حرارتی می‌تواند باعث ایجاد صدای اضافه در مبدل حرارتی پکیج شود‌. برای رفع این‌ها هواگیری مبدل –تنظیم شیربرقی گاز دستگاه – رسوب‌زدایی مدار و مبدل‌های حرارتی – چک کردن TC ها – تست پمپ سیرکوله – نصب فیلتر مناسب در مسیر برگشت آب گرمایش رادیاتورها و در آخر تعویض مبدل حرارتی به علت دفرمگی انجام می‌شود.

دودکش فلزی پکیج زنگ‌زدگی دارد

وجود هرگونه زنگ‌زدگی و پوسیدگی روی دودکش فلزی احتمالا ناشی از عدم خروج کامل دود از دودکش می‌باشد. به این شکل که با سرد شدن سریع بخار آب و عدم خروج کامل دود باعث زنگ‌زدگی و پوسیدگی روی دودکش می‌شود. تعمیرکار دودکش را از نظر قطر و طول و گرفتگی و شیب مناسب مورد بررسی قرار داده و از عدم مسدود بودن مسیر دودکش از خروجی پکیج تا خروجی دودکش کاملا بررسی می‌کند. در صورت نیاز برای دودکش باید از عایق مناسب استفاده شود.

روی پکیج دوده یا تغییر رنگ وجود دارد

وجود دوده یا تغییر رنگ روی دستگاه پکیج و یا قطعات داخلی ممکن است ناشی از عدم تهویه مناسب و یا عدم خروج کامل دود از دودکش باشد. و نیز احتمال دارد از عدم تنظیم صحیح شیر برقی گاز باشد. تکنسین برای رفع این مشکلات مسیر محفظه احتراق و کلاهک تعدیل و فن و مسیر دودکش را بررسی کرده و از تامین کامل هوای احتراق اطمینان کسب می‌کند. در صورتی که شعله دستگاه پکیج زیاد است شیر برقی گاز را تنظیم می‌کند.

فشار آب پکیج کم می‌شود

کم بودن فشار آب پکیج به دلایلی مانند نشتی آب از لوله کشی ساختمان یا رادیاتورها، تنظیم نبودن یا خرابی منبع انبساط، خرابی شیر پرکن یا شیر اطمینان می‌تواند باشد. کم شدن فشار آب پکیج گازی اگر هر سه ماه روی دهد مشکلی ندارد. تعمیرکار برای رفع عیب، اول نشتی آب رادیاتورها و مدار لوله‌کشی و پکیج را بررسی و تست می‌نماید. در صورت وجود نشتی در شیر پرکن یا شیر اطمینان آنها را باید تعویض کرد و فشار باد (۱ تا ۰.۷ بار) و سالم بودن منبع انبساط را نیز چک می‌کند.

© ۱۳۹۵-۱۴۰۳ کلیه حقوق این وب‌سایت برای پشتیبان سرویس محفوظ می‌باشد.