• تعمیر ماکروفر

دفتر مرکزی تعمیرات مایکروفر (مایکروویو) در تهران

شماره تلفن نمایندگی و تعمیرگاه ماکروفر در تهران _ تعمیر مایکروفر در شرق غرب شمال تهران

گروه پشتیبان سرویس

تعمیرگاه فوق تخصصی ماکروفر (مایکروویو) در تهران

تیم پشتیبان سرویس ماکروفر (مایکروویو) شما را در هر مدل و برندی توسط مجرب‌ترین تعمیرکاران در محل و کمترین زمان و با بالاترین کیفیت تعمیر و سرویس می‌نماید. ما حتی در روزهای تعطیل از طریق فرم آنلاین و تلگرام پاسخگوی شما هستیم. ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا خدمات در محل شما بدون نیاز به حمل ماکروفر (مایکروویو) به کارگاه انجام شود. همچنین تعمیرات انجام شده دارای شش ماه گارانتی از طرف پشتیبان سرویس با صدور اشتراک می‌باشد. برای بهره‌مندی از خدمات تعمیر و سرویس ماکروفر (مایکروفر) با شماره‌های درج شده تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش ماکروفر (مایکروویو)

خدمات ارائه شده از طرف تیم پشتیبان سرویس دارای شش ماه گارانتی می‌باشد. اگر ماکروفر (مایکروویو) شما دارای کارت گارانتی معتبر شرکتی است در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی در قبال ماکروفر (مایکروویو) خود دارد استفاده کنید. با تماس با دفتر مرکزی از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی مانند اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش بهره‌مند شوید می‌توانید با تعمیرگاه مجاز ماکروفر (مایکروویو) در تهران تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما مطرح کنید تا راهنمایی لازم جهت تعمیر یا سرویس ماکروفر (مایکروویو) خود را به دست آورید.

با ثبت سفارش تعمیرات ماکروفر (مایکروویو) به خانواده پشتیبان سرویس بپیوندید.

خدمات پس از فروش
 
تعمیرات لوازم خانگی دوو
جنرال الکتریک

مزایای تعمیر مایکروفر توسط پشتیبان سرویس

قطعات اصلی

برای تعمیرات ماکروفر (مایکروویو) تکنسین های پشتیبان سرویس فقط از قطعات اصلی استفاده می‌کنند.

تکنسین های مجرب

ماکروفر (مایکروویو) شما توسط تکنسین های حرفه‌ای و متخصص با دقت زیاد تعمیر و سرویس می‌شود.

سرعت خدمات

تعمیر ماکروفر (مایکروویو) در کمترین و سریع‌ترین زمان در محل شما انجام می‌شود.

ضمانت تعمیرات

قطعات تعمیر و تعویض شده دارای شش ماه ضمانت می‌باشد.

درباره ماکروفر (مایکروویو) بیشتر بدانید

مشکلات رایج مایکروفر (مایکروویو)

مشکل مگنترون مایکرویوو

مگنترون با ولتاژ بالای مستقیم وظیفه‌ی ایجاد امواج رادیویی مخصوص پخت غذا را دارد. اگر مگنترون اشکالی داشته باشد، ماکروفر گرم نخواهد کرد. مگنترون قابل تعمیر نیست و باید توسط یک تعمیرکار حرفه‌ایی تعویض گردد. فقط یک تعمیرکار حرفه‌ای می‌بایستی که مگنترون را تعویض کند.

مشکل دیود مایکروفر

دیود ، برق متناوب A/C را به مستقیم D/C با ولتاژ نزدیک ۵۰۰۰ ولت تبدیل می‌کند. وقتی دیود اشکالی دارد، غالباً از لحاظ ظاهری سوخته به نظر نمی‌رسد. تکنسین دیود را با یک مولتی‌متر بررسی می‌کند تا اگر سوخته بود، عوض کنید. فقط یک تعمیرکار حرفه‌ای باید تعویض دیود را انجام دهد.

مشکل سویچ درب

مایکروفرها معمولا سه یا چهار سویچ ایمنی درب دارند. اگر سویچ‌های درب خراب باشند، مایکروفر نباید روشن شود. تعمیرکار برای تشخیص خرابی سویچ‌ها از یک مولتی‌متر استفاده می‌کند و هر کدام که اتصال نداشته و معیوب باشند، را تعویض می‌کند. فقط یک تعمیرکار حرفه‌ای باید سویچ‌ها را تعویض کند.

© ۱۳۹۵-۱۳۹۸ کلیه حقوق این وب‌سایت برای پشتیبان سرویس محفوظ می‌باشد.
تلگرام پشتیبان سرویس