• تعمیر جاروبرقی

دفتر مرکزی تعمیرات جاروبرقی در تهران

گروه پشتیبان سرویس

تعمیرگاه فوق تخصصی جاروبرقی در تهران

تیم پشتیبان سرویس جاروبرقی شما را در هر مدل و برندی توسط مجرب‌ترین تعمیرکاران در محل و کمترین زمان و با بالاترین کیفیت تعمیر و سرویس می‌نماید. ما حتی در روزهای تعطیل از طریق فرم آنلاین و تلگرام پاسخگوی شما هستیم. ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا خدمات در محل شما بدون نیاز به حمل جاروبرقی به کارگاه انجام شود. همچنین تعمیرات انجام شده دارای شش ماه گارانتی از طرف پشتیبان سرویس با صدور اشتراک می‌باشد. برای بهره‌مندی از خدمات تعمیر و سرویس جاروبرقی با شماره‌های درج شده تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی

خدمات پس از فروش جاروبرقی

خدمات ارائه شده از طرف تیم پشتیبان سرویس دارای شش ماه گارانتی می‌باشد. اگر جاروبرقی شما دارای کارت گارانتی معتبر شرکتی است در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی در قبال جاروبرقی خود دارد استفاده کنید. با تماس با دفتر مرکزی از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی مانند اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش بهره‌مند شوید می‌توانید با تعمیرگاه مجاز جاروبرقی در تهران تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما مطرح کنید تا راهنمایی لازم جهت تعمیر یا سرویس جاروبرقی خود را به دست آورید.

با ثبت سفارش تعمیرات جاروبرقی به خانواده پشتیبان سرویس بپیوندید.

خدمات پس از فروش
 
تعمیرات لوازم خانگی میله
تعمیرات لوازم خانگی آاگ
تعمیرات لوازم خانگی دوو
جنرال الکتریک

مزایای تعمیر جاروبرقی توسط پشتیبان سرویس

قطعات اصلی

برای تعمیرات جاروبرقی تکنسین های پشتیبان سرویس فقط از قطعات اصلی استفاده می‌کنند.

تکنسین های مجرب

جاروبرقی شما توسط تکنسین های حرفه‌ای و متخصص با دقت زیاد تعمیر و سرویس می‌شود.

سرعت خدمات

تعمیر جاروبرقی در کمترین و سریع‌ترین زمان در محل شما انجام می‌شود.

ضمانت تعمیرات

قطعات تعمیر و تعویض شده دارای شش ماه ضمانت می‌باشد.

مشکلات رایج جاروبرقی

جاروبرقی روشن نمی‌شود

کار نکردن جاروبرقی شاید به خرابی دو شاخه و سیم رابط، کلید اصلی و یا کثیف بودن زغال‌های موتور باشد. اگر دو شاخه یا سیم رابط جاروبرقی و یا کلید اصلی مشکل داشته باشند، باید توسط تعمیرکار تعویض شوند. اگر زغال‌های موتور جاروبرقی ایراد داشتند، تعمیرکار می‌تواند آنها را جایگزین کند.

جاروبرقی درست کار نمی‌کند

موتور جاروبرقی به خاطر کار مدام و زیاد ممکن دچار مشکلاتی مانند تمام شدن زغال‌ها، گرم شدن آرمیچر و در نتیجه سوختگی آن، و یا نیم‌سوز شدن کلاف‌ها شود. در تمامی این موارد موتور جاروبرقی باید تعمیر و سرویس کامل شود. در صورت عدم تعمیر، موتور جاروبرقی باید عوض شود.

مکش جاروبرقی کم است

جاروبرقی به غیر از کیسه زباله که نباید خیلی پر باشد دارای چندین فیلتر برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به موتور و پخش مجدد آنها در خانه می‌باشد. اگر فیلتر مسدود شده باشد جارو برقی مشکل لازم را نخواهد داشت. فیلترها باید بررسی و در صورت نیاز تمیز شوند.

© ۱۳۹۵-۱۳۹۸ کلیه حقوق این وب‌سایت برای پشتیبان سرویس محفوظ می‌باشد.
تلگرام پشتیبان سرویس