اجاق گاز و فر تازه بخریم یا تعمیر کنیم؟همه چیز درباره اجاق گاز جدید

تعمیر اجاق گاز

اجاق گاز جدید

برخی از دلایلی که نشان می‌دهد که باید یک اجاق گاز و فر جدید بخرید را بررسی می‌کنیم .

نگهداری، سرویس و تعمیر لوازم خانگی برای افزایش عمرشان و کم کردن ذباله خیلی خوب است. اما زمانی می‌رسد که نگه داشتن آن‌ها دیگر مقرون به صرفه نیست. در اینجا ما دلایلی که ایجاب می‌کند تا جدید را جایگزین کنیم را بررسی می‌کنیم.

زنگی زدگی داخلی

اگر داخل اجاق گاز و فرتان زنگ زده، وقت آن رسیده که یکی دیگر را جایگزین کنید. زنگ ممکن که داخل غذایتان بیافتد و مطمئناً شما این را نمی‌خواهید. مقدار کمی زنگ شاید شما را مریض نکند (بیماری زنگ توسط باکتری خاصی ایجاد می‌شود که عموما در آشپزخانه پیدا نمی شود). اما تکه‌های بزرگ‌تر فلز پوسیده ممکن است داخل غذایتان بیافتد که خطر خفگی را ایجاد می‌کند.

شیشه شکسته است

اگر شیشه‌ی در شکسته است، در این حالت فر دیگر حرارت را به درستی نمی‌تواند حفظ کند. این به این معنا است که غذا نیازمند مدت زمان بیشتری برای پخت و در نتیجه مصرف برق یا گاز بیشتر خواهد شد. اگر نتوانستید در یا شیشه‌ی جایگزینی پیدا و نصب کنید، بهتر است به فروشگاه لوازم خانگی سری بزنید.

اگر هزینه‌ی تعمیر زیاد است

تعمیر همیشه یک گزینه است، تا زمانی هزینه‌ی تعمیر بیشتر از ارزش خود اجاق و فر نباشد. اگر اجاق و فرتان به طور مرتب خراب می شود، این به این معنی است که آن به نقطه‌ی بدون بازگشت رسیده است. تعویض مرتب قطعات و پرداخت هزینه برای تعمیرات سریعاً زیاد خواهد شد، بنابراین خرید یک اجاق و فر جدید از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه خواهد بود. علاوه بر این، شما نباید وقت‌تان را برای منتظر تعمیرکار ماندن هدر دهید.

اگر اجاق و فر دیگر نیازهای‌تان را برآورده نمی‌کند

بعضی وقت‌ها، شما فقط لوازم خانگی‌ تان را که زمانی برایتان عالی بوده است یا باید ارتقاء دهید. برای مثال، یک خانواده بزرگ‌تر شاید نیازمند اجاق و فر دوتایی یا بزرگ‌تر به جای تکی و کوچک‌تر داشته باشد. یا شاید به یک مدل جدید و پیشرفته‌تر برای پخت سریع‌تر برای هماهنگی با زندگی شلوغ امروزی داشته باشید.

در آخر، اگر اجاق گاز و فر تان زنگ نزده، شیشه‌هایش نشکسته، از رده خارج نیست، و مطابق نیاز‌هایتان است، ولی دارای مشکل بوده و به درستی کار نمی‌کند و نیازمند سرویس است، بهتر است با یک تعمیرکار حرفه‌ای تماس بگیرید. تعمیر کاران حرفه‌ای ما در پشتیبان سرویس با سال‌ها تجربه تعمیر انواع اجاق گاز، اجاق برقی، فر، مایکرو فر و اجاق القایی در خدمت شما خواهند بود. همچنین ما با اخذ نمایندگی از شرکت‌های تولیدکننده معتبر داخلی، دسترسی به قطعات یدکی شرکت و اصلی را داریم تا در صورت نیاز به تعویض، بهترین انتخاب را داشته باشیم. ضمناً تعمیرات انجام شده توسط ما دارای گارانتی تعمیر شش ماه می‌باشد تا شما با خیال راحت از لوازم خانگی‌تان استفاده کنید.

 

 

 

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره
(3 رای, متوسط: 4٫00 از 5)

Loading...
0 دیدگاه‌ها

ارسال یک دیدگاه

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
برای ارسال دیدگاه راحت باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *