,

نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک | خدمات پس از فروش Panasonic

نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تهران ، خدمات پس از فروش panasonic

نمایندگی تعمیر کولر گازی و اسپیلت

نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تهران ، انتخاب یک تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر کولر گازی پاناسونیک خیلی مهم است پس بهتر است برای تعمیرات کولر گازی پاناسونیک از تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی پاناسونیک کمک بگیریم. البته وقتی کولر گازی پاناسونیک شما داری ضمانت‌نامه معتبر باشد، استفاده از خدمات پس از فروش پاناسونیک الزامی خواهد بود. پشتیبان سرویس کلیه خدمات نصب مجدد، سرویس، شارژ گاز و تعمیر تخصصی پاناسونیک را در محل شما و به صورت فوری در شهر تهران ارائه می‌دهد. همه تکنسین‌های ما برای تعمیرات اسپسلت پاناسونیک آموزش دیده و حداقل ۱۰ سال سابقه دارند. ما با تعمیر قطعات معیوب هزینه‌ی تعمیرات را به حداقل می‌رسانیم با ارائه ضمانت ۶ ماهه، کار خود را تضمین می‌کنیم. همکاران ما آماده پاسخگویی به درخواست‌های شما می‌باشند. در روزهای تعطیل می‌توانید درخواست خود را از طریق فرم آنلاین سفارشات ارسال کنید. درخواست آنلاین شامل ۱۰٪ تخفیف ویژه می‌باشد.

فرم سفارش آنلاین

مزایای سفارش تعمیرات آنلاین در نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک

 

شما برای تعمیرات کولر گازی پاناسونیک در هر ساعت از شبانه روز در هر ۷ روز هفته و تعطیلات رسمی میتوانید فرم سفارش تعمیرات به صورت آنلاین فوری پر کنید تا فورا همکاران ما در نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تهران با شما تماس بگیرند و برای حل مشکل هرچه سریعتر اقدام کنند.

چه زمانی با مرکز تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تهران تماس بگیرید؟

 • اگر کولر گازی شما به درستی خنک نمیکند، اگر از کولر گازی گری خود صدای عجیبی شنیدید و یا اصلا شروع به کار نمی کند باید بدانید کولر گازی شما دچار نقص فنی شده است و باید برای تعمیرات با نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تهران تماس بگیرید.
 • چنانچه کولر گازی آب را از مسیر تخلیه خارج نمیکند و از پنل آبریزی دارد یا پرتاب آب از دریچه جلو انجام می شود باید برای تنظیم درست عملکرد دستگاه با تعمیرگاه کولر گازی پاناسونیک تماس حاصل فرمایید.
 • اگر کولر گازی سرمای کافی ندارد یا پرتاب باد آن کم شده و یا چند دقیقه باد خنک می دهد سپس باد گرم می شود ویا کد ارور نمایش می دهد باید فورا سرویس و رفع ایراد شود و با نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش کولر گازی پاناسونیک در تهران تماس حاصل فرمایید.

پاناسونیک

تلفن نمایندگی کولر گازی پاناسونیک

شماره تماس تلفن نمایندگی فروش ، نصب و تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تهران

 • شمال تهران ۲۲۸۹۹۲۲۷
 • غرب تهران ۴۴۸۵۹۰۱۷
 • جنوب تهران ۳۳۱۳۳۱۸۵
 • مرکز تهران ۳۳۱۳۱۰۶۷
 • شرق تهران ۷۷۴۹۱۵۹۶

نمایندگی تعمیر کولر گازی و اسپلیت پاناسونیک ژاپن

 

تعمیرگاه تخصصی کولر گازی پاناسونیک در تهران Panasonic

برخی از مشکلات در اکثر کولر گازی بیشتر از همه رخ می‌دهد. تکنسین‌های ما با سال‌ها تجربه و آموزش در نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک ، با این مشکلات به خوبی آشنا بوده و می‌توانند به بهترین نحوه آنها را برای شما تعمیر کنند. اگر کولر گازی پاناسونیک شما با هرکدام از این مشکلات کولر گازی مواجه شده است با ما تماس بگیرید تا با تعیین وقت توسط شما، یکی از تکنسین‌های متخصص کولر گازی در محل و بدون نیاز به حمل کولر گازی، تمامی تعمیرات را در سریع‌ترین زمان انجام دهد. مشکلات رایج کولر گازی عبارت‌اند از:

 • کولر گازی پاناسونیک روشن نمی‌شود.
 • کولرگازی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند.
 • اسپیلت پاناسونیک یک سره کار می‌کند.
 • کولر گازی سرما و باد خنک ندارد و یا سرمای آن کم شده است.
 • کولرگازی با صدای بلند کار می‌کند.
 • کولر گازی پاناسونیک بوی بدی می‌دهد.
 • کویل‌ها یا لوله‌های کولر گازی یخ و یا برفک می‌زنند.
 • کولر گازی پاناسونیک آب ریزش دارد و یا آب پرتاب می‌کند.
 • کولر گازی کد ارور نمایش می‌دهد.
 • ریموت کنترل کولر گازی پاناسونیک کار نمی‌کند.

 

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز کولر گازی پاناسونیک

 1. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال کولر گازی پاناسونیک.
 2. داشتن تعمیرکارانی که تخصصشان فقط تعمیر کولر گازی پاناسونیک است.

نمایندگی تعمیر کولر گازی و اسپلیت پاناسونیک Panasonic

 

راهنمای خدمات پس از فروش کولر گازی پاناسونیک در تهران

در صورتی ‌که لوازم خانگی پاناسونیک شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی کولر گازی پاناسونیک در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با دفتر مرکزی پاناسونیک از این خدمات بهره‌مند شوید. اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش پاناسونیک بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر تهران یا تعمیرگاه لوازم خانگی پاناسونیک پشتیبان سرویس تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین راه را برای تعمیر یا سرویس لوازم خانگی پاناسونیک خود به دست آورید

نمایندگی کولر گازی پاناسونیک

چرا پشتیبان سرویس را برای تعمیر کولر گازی انتخاب می‌کنیم

چه به دنبال نصب کولر گازی، سرویس و یا تعمیر کولر گازی باشید، مرکز تعمیرات کولر گازی پشتیبان سرویس می‌تواند به شما کمگ کند. ما بهترین، قابل اعتمادترین، سریع‌ترین گزینه برای انتخاب توسط شما برای سرویس و تعمیر کولر گازی در نقاط مختلف تهران و حومه هستیم. اگر کولر گازی شما سرما نمی‌کند، نشتی آب دارد، یا خیلی کار می‌کند، ما یکی از تعمیرکاران حرفه‌ای و باتجربه خود را برای تعمیر کولر گازی خواهیم فرستاد. تمام تکنسین‌های ما دوره‌های نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک را گذرانده و دارای سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیرات کولر گازی با برندهای مختلف می‌باشند. ضمناً ما کلیه خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی انجام شده را برای آسودگی خاطر شما ضمانت می‌کنیم.

 

هدف پاناسونیک

ما در پاناسونیک با بهترین کیفیت به ساخت و ارائه لوازم خانگی به مصرف کنندگان می پردازیم. و با انرژی کارآمد و آسان برای استفاده از محصولات متعهد هستیم. تخصص ما در تکنولوژی الکترونیک ما را قادر به تولید انواع گسترده ای از محصولات مصرفی با عملکرد های پیشرفته و افزایش راحتی با توجه به سبک زندگی متنوع و در حال تغییر امروز کرده. برای دیدار با خواسته های متنوع و خواسته های مشتریان ما در سراسر جهان هستیم. نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تهران

تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی پاناسونیک با ۱۸۰ روز گارانتی خدمات پس از فروش می باشد، که پس از تعمیر شما مشکلی نداشته باشید. جهت درخواست برای تعمیر، می‌توانید فرم سفارش تعمیرات آنلاین را پر کنید یا با شماره ۴۴۸۵۹۰۱۷-۰۲۱ (سراسری) تماس حاصل فرمایید.

 

نمایندگی کولر گازی پاناسونیک

 

با پاناسونیک Panasonic بیشتر آشنا شویم

پاناسونیک با نام پیشین ماتسوشیتا، شرکت الکترونیکی ژاپنی و چندملیتی است، که دفتر مرکزی آن در کادوما، اوساکا قرار دارد.

دفتر مرکزی: کادوما، اوساکا، استان اوساکا، ژاپن

مدیر اجرایی: کازوهیرو تسوگا

بنیانگذار: کونوسوکه ماتسوشیتا

تأسیس: ۱۳ مارس ۱۹۱۸ م.، اوساکا، استان اوساکا، ژاپن

کمپانی آسیایی پاناسونیک یکی از کارخانه های تولید انواع لوازم خانگی در مدلها و طرح های متنوع و با کارایی مختلف می باشد. اگر شما کولر گازی خود را از این برند انتخاب کرده اید، ما به عنوان تعمیرگاه مجاز کولر گازی پاناسونیک آماده ی ارائه خدمات لازم به مشتریان محترم هستیم. پاناسونیک برای اسپیلت های خود در ایران نمایندگی رسمی تعمیر کولر گازی پاناسونیک دارد و این خدمات را در سراسر کشور انجام می دهد اگر کارت خدمات پس از فروش کولر گازی پاناسونیک شما هنوز اعتبار دارد با شماره های روی آن تماس بگیرید تا در کمترین زمان خدمات دریافت کنید.

 

راه‌های ارتباط با مراکز و نمایندگی تعمیرات کولر گازی Panasonic در تهران

توجه داشته باشید که در هر ساعت از شبانه‌روز، اولویت ما با سفارشات ثبت شده در فرم تماس می‌باشد.

با خدماتی که دریافت می‌کنید بیشتر آشنا شوید…

کولر گازی پاناسونیک دارای محصولات متنوعی از جمله: کولر گازی اینورتر پاناسونیک ، کولرگازی پنجره‌ای پاناسونیک ، کولر گازی ایستاده پاناسونیک ، کولر گازی پرتابل پاناسونیک و اسپیلت پاناسونیک می‌باشد که تمامی تعمیرگاه‌های مجاز پاناسونیک در سراسر کشور موظف به پشتیبانی و ارائه خدمات تعمیراتی این محصول از جمله شارژ گاز کولر گازی پاناسونیک ، تعویض و تعمیر کمپرسور، تعمیر برد، نصب و جابجایی کولر گازی پاناسونیک و… می‌باشند.

شماره تلفن نمایندگی فروش ، نصب و تعمیر کولر گازی پاناسونیک در غرب تهران ۴۴۸۵۹۰۱۷ شمال ۲۲۸۹۹۲۲۷ شرق ۷۷۴۹۱۵۹۶ جنوب و مرکز تهران ۳۳۱۳۳۱۸۵ می باشد.

آیا سرویس کولر گازی Panasonic هر ساله لازم است؟

کولر گازی که با نام‌هایی همچون اسپلیت یا کولر دو تیکه نیز شناخته می‌شود. به دلیل ساختاری که برای تولید صدای کمتر در آن به کار رفته است، کندانسور یا اصطلاحاً موتور آن در فضای باز بیرون نصب می‌شود. که با توجه به قرارگیری در مجاورت گرد و خاک در صورت سرویس نشدن سالانه علاوه بر کاهش عمر مفید هر ساله نیز از راندمان آن کم شده و بر هزینه برق مصرفی افزوده خواهد شد.

همچنین شما می‌توانید با سرویس سالیانه کولر گازی پاناسونیک خود در صورت وجود هر گونه مشکل، قبل از فرا رسیدن فصل گرم سال از آن مطلع شده و آن را برطرف نمایید تا با از کار افتادن کامل اسپلیت خود مواجه نشوید.

شما برای این کار دو راه دارید:

• با مراجعه به بخش آموزش سایت و خواندن آموزش‌های لازم در خصوص سرویس سالانه این کار را انجام دهید.

• با تماس با تعمیرگاه مجاز کولر گازی پاناسونیک در تهران این خدمات را از ما بخواهید.

ما در بخش آموزشگاه تعمیرگاه مجاز کولر گازی پاناسونیک این نکته را به تمامی دوستان یادآور می‌شویم که به دلیل تخصصی بودن سرویس و نگهداری اسپلیت پاناسونیک هیچ‌گونه تعهدی در قبال استفاده نادرست از این آموزش‌ها به عهده این مجموعه نخواهد بود، به همین دلیل توصیه می‌کنیم که اگر از تخصص کافی در این زمینه برخوردار نیستید به هیچ عنوان این کار را به تنهایی انجام ندهید.

سوالات متداولی که شاید شما هم تمایل به دانستن آن داشته باشید.

شما از چه راه‌هایی می‌توانید با نمایندگی خدمات پس از فروش کولر گازی پاناسونیک در ارتباط باشید؟

شما می‌توانید از طریق فرم تماس آنلاین، تماس با شعب تعمیرگاهی و ارسال ایمیل با ما در ارتباط باشید. اولویت رسیدگی نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک با فرم سفارش آنلاین تعمیرات می‌باشد.

شماره تماس نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک چند است؟

شما برای خرید نصب و تعمیر کولر گازی پاناسونیک باید با نمایندگی کولر گازی پاناسونیک به شماره تلفن های ۴۴۸۵۹۰۱۷ – ۲۲۸۹۹۲۲۷ -۰۲۱ تماس بگیرید و گزارش نصب و خرابی را به ما اعلام کنید. تعمیرکار در کمتر از یک ساعت به منزل شما مراجعه میکند.

آیا خدمات‌دهی مراکز تعمیرات کولر گازی پاناسونیک به‌صورت ۲۴ ساعته است؟

ساعات کاری نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک از ۸ صبح تا ۸ بعد از ظهر معین شده است. در این ساعات پاسخگویی از طریق تماس تلفنی شما با دفاتر تعمیرگاهی هستیم. اما شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با ثبت درخواست تعمیرات آنلاین کولر گازی کریر با ما در ارتباط باشید تا در کمترین زمان ممکن به این درخواست‌ها رسیدگی شود.

ما در چه زمینه‌ای می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

وظیفه اصلی نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک ارائه خدمات تعمیرات ، شارژ گاز و سرویس سالیانه خدمات به اسپیلت پاناسونیک در تهران اشاره نمود.

خدمات‌دهی ما محدود به چه مناطقی است؟

تمامی خدمات تعمیراتی مربوط به شهر تهران و حومه بوده که در صورت نیاز شما می‌توانید در هر شهر یا استانی که هستید، با تماس با مرکز ۱۱۸ آن شهر درخواست شماره تلفن نمایندگی رسمی تعمیرات کولر گازی پاناسونیک را داشته باشید.

آیا ما تأمین‌کننده قطعات و لوازم‌یدکی نیز هستیم؟

تخصص ما در حوزه تعمیرات کولر گازی پاناسونیک در تهران است و تمامی قطعاتی که در انبارهای شرکت موجود می‌باشند. برای مصرف داخلی تعمیرکاران و تکنسین ها در نظر گرفته‌شده و به‌هیچ‌عنوان قطعات به‌صورت جدا به مشتری فروخته نمی‌شود.

ضمانت نمایندگی تعمیرات کولر گازی پاناسونیک در قبال تعمیرات خود چیست؟

ما در نمایندگی تعمیرات کولر گازی Panasonic به تمامی مشتریان خود این نکته را یادآور می‌شویم که در صورت خرید از نمایندگی رسمی پاناسونیک در شهر یا شهرستان خود تمام محصولاتی که تهیه می‌کنند به دلیل کیفیت در تولید دارای ضمانت خدمات می‌باشند که بعد از خرید می‌توانند با تماس با شماره‌های ثبت‌شده در دفترچه گارانتی خود از نزدیک ترین شعبه درخواست نصب محصولات و ارائه تعمیرات و خدمات رایگان را داشته باشند همچنین اگر مدت زمان ضمانت کولر گازی خود به اتمام رسیده باشید شما می‌توانید با تماس با تمامی تعمیرگاه‌های مجاز کولر گازی سطح شهر در کم‌ترین زمان ممکن به خدمات پس از فروش پاناسونیک دسترسی داشته باشید و این راز سال‌ها ماندگاری ما در بازار پررقابت تهویه مطبوع است.

 

نمایندگی اصلی کولر گازی پاناسونیک در شرق شمال جنوب  _ نمایندگی اسپلیت پاناسونیک . خدمات پس از فروش کولر گازی پاناسونیک _ تعمیرگاه مجاز کولر گازی پاناسونیک در تهرانپارس . تعمیرگاه مجاز کولر گازی پاناسونیک در غرب تهران _ Panasonic ، خدمات پس از فروش کولر گازی پاناسونیک

ارائه خدمات تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تمام نقاط تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تهران مناطق نیرو هوایی پیروزی صفا افسریه بهارستان دروازه شمیران شکوفه کیان شهر مشیریه شهر ری نازی آباد میدان خراسان خاوران نیاوران جردن میرداماد پارک وی پاسداران شریعتی گاندی سیدخندان ولی عصر ظفر سعادت آباد زعفرانیه فرمانیه الهیه هفت تیر فرشته دروس کاشانک یوسف آباد عباس آباد نارمک هفت‌حوض رسالت مجیدیه بهار سبلان دردشت علم و صنعت تهرانپارس پیروزی حکیمیه پلیس کرمان امام حسین (علیه السلام)، تهران‌نو هنگام فرجام دلاوران پونک صادقیه جنت آباد فرحزاد شهرک اکباتان فردوس شهران شهر زیبا ستارخان گیشا ایوانک جلال آل احمد شهرک غرب آزادی مرزداران سردار جنگل دهکده اوین شهر ری کرج

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (4,55 از 5 - 11 رای)
Loading...
2 پاسخ
 1. مرتضی شادکام گفته:

  سلام.
  کولر گازی ۲۴ هزار دیواری هست که روشن میکنیم ده دقیقه بعد فیوز کنتور قطع میشه
  آمپر کولر در لحظه اول ۶ آمپر هست و بلا فاصله میشه ۳۶ الی ۴۰ آمپر و فیوز قطع میشه

  پاسخ
  • پشتیبان سرویس گفته:

   سلام کمپرسور را چک کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *