نمایندگی تعمیر کولر گازی پاکشوما در تهران | تعمیرگاه مرکزی

نمایندگی تعمیر کولر گازی پاکشوما در

نمایندگی تعمیر کولر گازی و اسپیلت

نمایندگی تعمیر کولر گازی پاکشوما

نمایندگی تعمیر کولر گازی پاکشوما در تهران و شهرری ، تعمیرات کولر گازی را با اطمینان خاطر به ما بسپارید. گروه پشتیبان سرویس آماده‌ی ارائه خدمات سرویس، شارژ گاز و تعمیر کولر گازی پاکشوما در تهران می‌باشد. تعمیرکاران حرفه‌ای و باسابقه‌ی ما با مشکلات و نحوه‌ی تعمیر انواع مختلف کولر گازی پاکشوما آشنایی کامل دارند. کلیه خدمات ما در محل بدون نیاز به حمل به تعمیرگاه و با استفاده از قطعات اصلی انجام خواهد شد. همچنین ما تعمیرات انجام شده را ۶ ماه ضمانت کرده و خدمات پس از فروش تعمیرات ارائه می‌کنیم. اگر اعتبار و تاریخ انقضاء کارت گارانتی کولر گازی پاکشوما شما تمام شده باشد هم می‌توانید برای درخواست تعمیرات کولر گازی پاکشوما با ما تماس بگیرید و یا درخواست خود را در هر ساعتی از شبانه‌روز از طریق فرم سفارش آنلاین بفرستید و ۱۰٪ تخفیف ویژه بگیرید.

فرم سفارش آنلاین

مزایای سفارش تعمیرات آنلاین در نمایندگی تعمیر کولر گازی پاکشوما

 

شما برای تعمیرات کولر گازی پاکشوما در هر ساعت از شبانه روز در هر ۷ روز هفته و تعطیلات رسمی میتوانید فرم سفارش تعمیرات به صورت آنلاین فوری پر کنید تا فورا همکاران ما در نمایندگی تعمیر کولر گازی پاکشوما در تهران با شما تماس بگیرند و برای حل مشکل هرچه سریعتر اقدام کنند.

چه زمانی با نمایندگی تعمیر کولر گازی پاکشوما در تهران تماس بگیرید؟

 • اگر کولر گازی شما به درستی خنک نمیکند، اگر از کولر گازی پاکشوما خود صدای عجیبی شنیدید و یا اصلا شروع به کار نمی کند باید بدانید کولر گازی شما دچار نقص فنی شده است و باید برای تعمیرات با نمایندگی تعمیر کولر گازی پاکشوما در تهران تماس بگیرید.
 • چنانچه کولر گازی آب را از مسیر تخلیه خارج نمیکند و از پنل آبریزی دارد یا پرتاب آب از دریچه جلو انجام می شود باید برای تنظیم درست عملکرد دستگاه با تعمیرگاه کولر گازی پاکشوما تماس حاصل فرمایید.
 • اگر کولر گازی سرمای کافی ندارد یا پرتاب باد آن کم شده و یا چند دقیقه باد خنک می دهد سپس باد گرم می شود ویا کد ارور نمایش می دهد باید فورا سرویس و رفع ایراد شود و با نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش کولر گازی پاکشوما در تهران تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی پاکشوما در تهران

برخی از مشکلات در اکثر کولر گازی بیشتر از همه رخ می‌دهد. تکنسین‌های ما با سال‌ها تجربه و آموزش در زمینه تعمیر کولر گازی، با این مشکلات به خوبی آشنا بوده و می‌توانند به بهترین نحوه آنها را برای شما تعمیر کنند. اگر کولر گازی پاکشوما شما با هرکدام از این مشکلات کولر گازی مواجه شده است. با ما تماس بگیرید تا با تعیین وقت توسط شما، یکی از تکنسین‌های متخصص کولر گازی در محل و بدون نیاز به حمل کولر گازی، تمامی تعمیرات را در سریع‌ترین زمان انجام دهد. مشکلات رایج کولر گازی عبارت‌اند از:

 • کولر گازی روشن نمی‌شود.
 • کولر گازی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند.
 • کولرگازی یک سره کار می‌کند.
 • کولر گازی سرما و باد خنک ندارد و یا سرمای آن کم شده است.
 • کولرگازی با صدای بلند کار می‌کند.
 • کولر گازی بوی بدی می‌دهد.
 • کویل‌ها یا لوله‌های کولر گازی یخ و یا برفک می‌زنند.
 • کولر گازی آب ریزش دارد و یا آب پرتاب می‌کند.
 • کولر گازی کد ارور نمایش می‌دهد.
 • ریموت کنترل کولر گازی کار نمی‌کند.

چگونه از خدمات پس از فروش کولر گازی پاکشوما در تهران استفاده کنیم؟

در صورتی‌ که کولر گازی پاکشوما شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد می‌تواند در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی تعمیرات کولر گازی پاکشوما در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با دفتر مرکزی کولر گازی پاکشوما از این خدمات بهره‌مند شوید. اما اگر شما به هر دلیلی از جمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش کولر گازی پاکشوما بهره‌مند شوید، می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر تهران یا تعمیرگاه مرکزی کولر گازی پاکشوما پشتیبان سرویس تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین راه را برای تعمیر یا سرویس کولر گازی پاکشوما خود به دست آورید.

ارائه خدمات باکیفیت به شما باتجربه چندین ساله به دست آمده است.

 

چرا پشتیبان سرویس را برای تعمیر کولر گازی انتخاب می‌کنیم

چه به دنبال نصب ، سرویس و یا تعمیر کولر گازی پاکشوما باشید، مرکز تعمیرات کولر گازی پشتیبان سرویس می‌تواند به شما کمگ کند. ما بهترین، قابل اعتمادترین، سریع‌ترین گزینه برای انتخاب توسط شما برای سرویس و تعمیر کولر گازی در نقاط مختلف تهران و حومه هستیم. اگر کولر گازی شما سرما نمی‌کند، نشتی آب دارد، یا خیلی کار می‌کند. ما یکی از تعمیرکاران حرفه‌ای و باتجربه خود را برای تعمیر کولر گازی خواهیم فرستاد. تمام تکنسین‌های ما دوره‌های تعمیرات کولر گازی را گذرانده و دارای سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیرات کولر گازی با برندهای مختلف می‌باشند. ضمناً ما کلیه خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی انجام شده را برای آسودگی خاطر شما ضمانت می‌کنیم.

نمایندگی تعمیر کولر گازی پاکشوما در تهران

نکات قابل توجه هنگام خرید کولر

۱- کولر باید متناسب با شرایط آب و هوایی موجود انتخاب گردد. کولرهای معمولی تا دمای محیطc°۴۳ کارایی دارند و در دمای بالاتر از ۴۳ تا ۵۶ درجه کولرهای خاصی که به آن ( کولرهای تروپیکال) می گویند استفاده می شود.

۲- کولرهای گازی دو تکه دارای کلاس آب و هوایی t۱ ( معتدل)، t۲ (خنک)، t۳ ( گرمسیر)می باشند.

۳- ظرفیت و سایز مناسب کولرهای گازی به ازای هر متر مربع فضای اتاق بین ۲۰۰تا ۳۰۰ btu(واحد تولید سرمایش) است و در آخرین طبقه آپارتمان ها یا واحدهای آفتابگیر ظرفیت ۳۰۰ تا ۴۰۰ btu به ازای هر متر مربع مناسب است.

مثلاً برای هال نشیمن ۴۰ متری که در وسط ساختمان واقع گردیده است کولرگازی یا اسپیلت btu ۱۲۰۰۰ می تواند کافی باشد

۴- بهتر است از کولرهای گازی اسپیلت یا کولرهای گازی که دارای اینورتر می باشند، خریداری نمایید زیرا اینورترها دور موتور مورد نیاز ( کمپرسور) را متناسب با میزان مصرف کاهش یا افزایش می دهد.

۵- کولرهای اسپیلت به طور معمول دارای راندمان نسبتاً بالاتری از کولرهای پنجره ای می باشند.

نکات قابل توجه هنگام نصب کولر

۱- کولرگازی باید تراز نصب شود تا سیستم آب رسانی داخلی یا مکانیزم های دیگر به طور مؤثری کار کنند.

۲- پانل داخلی اسپیلت های روی دیوار سالن یا اتاق باید با فاصله مناسب cm ۴۰ تا cm ۵۰ از سقف نصب گردد.

۳- واحد بیرونی کولرهای اسپیلت یا پنجره ای نباید در فضاهای بسته باشند زیرا گرمای خروجی کولر موجب افزایش دمای محیط و افت راندمان کولر می گردد.

۴- اطراف کولر گازی پنجره ای و اطراف لوله های ارتباطی کولر یا اسپیلت باید به صورت مناسبی درزبندی گردد.

۵- هوای خنک اسپیلت ها از پانل ( واحد) داخل به سمت روبرو جریان می یابد، بنابراین پانل داخلی را درست در جایی قرار دهید که روبروی محل نشستن یا حضور اعضای خانواده باشد طول پرتاب هوای اسپیلت بر اساس ظرفیت معمولاً بین ۵ تا ۱۰ متر می باشد

نمایندگی تعمیر کولر گازی پاکشوما در تهران

نکات قابل توجه در نگهداری کولر

۱- با تمیز نگه داشتن فیلتر می توان مصرف انرژی کولر گازی را از ۵% تا۱۵% کاهش داد. فیلترها را هر ۱۵ روز یا یک ماه در طول فصل گرما تمیز یا تعویض کنید

۲- در ابتدای هرفصل گرم نسبت به تمیز کردن کندانسور و حذف گردد و غبار آن اقدام نمایند. این کار می تواند ۲۰ درصد در افزایش راندمان کولر موثر باشد

۳- نمایندگی تعمیر کولر گازی پاکشوما جایگزینی یک کولر با عمر بیش از ۱۵ سال با یک کولر گازی با رتبه انرژی A می تواند موجب ۵۰ درصد صرفه جویی انرزی در این بخش شود. که ارزش ریالی صرفه جویی سالانه آن بالغ بر ۳/۳ میلیون ریال می گردد.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی پاکشوما

نمایندگی تعمیر کولر گازی پاکشوما در تهران خیابان و مناطق در نیرو هوایی پیروزی صفا افسریه بهارستان دروازه شمیران شکوفه کیان شهر مشیریه شهر ری نازی آباد میدان خراسان خاوران نیاوران جردن میرداماد پارک وی پاسداران شریعتی گاندی سیدخندان ولی عصر ظفر سعادت آباد زعفرانیه فرمانیه الهیه هفت تیر فرشته دروس کاشانک یوسف آباد عباس آباد نارمک هفت‌حوض رسالت مجیدیه بهار سبلان دردشت علم و صنعت پیروزی حکیمیه پلیس کرمان امام حسین (علیه السلام)، تهران‌نو هنگام فرجام دلاوران پونک صادقیه جنت آباد فرحزاد شهرک اکباتان فردوس شهران شهر زیبا ستارخان گیشا ایوانک جلال آل احمد شهرک غرب آزادی مرزداران سردار جنگل دهکده اوین شهر ری

 

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (5,00 از 5 - 4 رای)
Loading...
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *